Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: enable
sk: povoliť

en: disabled
sk: vypnuté

en: Administration
sk: Administrácia

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: blocked
sk: blokovaný

en: Nodes
sk: Uzly

en: Users
sk: Používatelia

en: block
sk: blok

en: published
sk: zverejnené

en: not published
sk: nezverejnené

en: unpublish
sk: nezverejniť

en: publish
sk: zverejniť

en: Label style
sk: Štýl popisu

en: Select what kind of labels you want for fasttoggle links. See the README.txt for information about providing your own labels.
sk: Vyberte aké druhy popisov chcete pre fasttoggle odkazy. Pre informácie o poskytovaní vašich vlastných popisov pozrite README.txt.

en: Status (reflects the current state, e.g. "published", "active")
sk: Stav (Vyjadruje aktuálny stav napr. "publikovaný", "aktívny")

en: Action (shows what happens upon a click, e.g. "unpublish", "block")
sk: Akcia (ukazuje čo sa stane po kliknutí napr. "nezverejňovať", "blokovať")

en: Custom (configure in your settings.php)
sk: Vlastný (nastaviť vo vašom settings.php)

en: make sticky
sk: urobiť dôležitým

en: promote
sk: propagovať

en: demote
sk: degradovať

en: activate
sk: aktivovať

en: not sticky
sk: neprilepené

en: sticky
sk: prilepiť

en: not promoted
sk: mimo titulky

en: promoted
sk: na titulke

en: disable
sk: vypnúť
