Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: enable
sv: aktivera

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: Roles
sv: Roller

en: blocked
sv: spärrad

en: Nodes
sv: Noder

en: Users
sv: Användare

en: published
sv: publicerad

en: not published
sv: ej publicerad

en: not sticky
sv: inte överst i listor

en: sticky
sv: överst i listor

en: not promoted
sv: visas inte på startsidan

en: promoted
sv: visas på startsidan

en: disable
sv: inaktivera

en: attribute
sv: attribut
