Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: blocked
bo: བཀག་ཚར་བ

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: not published
bo: སྤེལ་མེད་པ

en: not sticky
bo: འགོ་ལ་སྦྱར་མེད་པ

en: sticky
bo: འགོ་ལ་སྦྱར་བ

en: not promoted
bo: འོས་སྦྱོར་བྱས་མེད་པ

en: promoted
bo: འོས་སྦྱོར་བྱས་ཟིན་པ

en: disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར
