Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Roles
fil: Mga papel

en: Users
fil: Mga tagagamit

en: published
fil: nailathala

en: not published
fil: hindi nailathala

en: not sticky
fil: hindi malagkit

en: sticky
fil: malagkit
