Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: enable
km: បើក

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Roles
km: តួនាទី​

en: blocked
km: បាន​ទប់​ស្កាត់

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: block
km: បណ្ដុំ

en: published
km: បាន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: not published
km: មិន​បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: not sticky
km: មិន​បិទ

en: sticky
km: បិទ

en: not promoted
km: មិន​​ផ្សាយ

en: promoted
km: បាន​ផ្សាយ

en: disable
km: បិទ
