Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: enable
lt: įjungti

en: disabled
lt: išjungtas

en: Administration
lt: Administravimas

en: Roles
lt: Rolės

en: blocked
lt: užblokuotas

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Users
lt: Nariai

en: block
lt: blokas

en: published
lt: paskelbtas

en: not published
lt: nepaskelbtas

en: not sticky
lt: neprikabintas

en: sticky
lt: prikabintas

en: not promoted
lt: ne iškeltas

en: promoted
lt: iškeltas

en: disable
lt: išjungti
