Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: published
mg: azo vakiana

en: not published
mg: tsy azo vakiana

en: not sticky
mg: tsy voapaingotra

en: sticky
mg: voapaingotra

en: not promoted
mg: tsy voasondrotra

en: promoted
mg: voasondrotra
