Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: enable
pl: włącz

en: disabled
pl: wyłączone

en: Administration
pl: Administracja

en: Roles
pl: Role

en: blocked
pl: zablokowany

en: Nodes
pl: Węzły

en: Users
pl: Użytkownicy

en: block
pl: blok

en: published
pl: opublikowany

en: not published
pl: nieopublikowany

en: unpublish
pl: zakończ publikację

en: activate
pl: aktywuj

en: not sticky
pl: nieprzyklejony

en: sticky
pl: przyklejony

en: not promoted
pl: nie na głównej

en: promoted
pl: na głównej

en: disable
pl: wyłącz

en: read/write
pl: odczyt/zapis
