Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: enable
pt: habilitar

en: disabled
pt: desativado

en: Administration
pt: Administração

en: Roles
pt: Papéis

en: blocked
pt: bloqueado

en: Users
pt: Usuários

en: block
pt: bloco

en: published
pt: publicado

en: not published
pt: não publicado

en: not sticky
pt: não destacado

en: sticky
pt: destaque

en: not promoted
pt: não promovido

en: promoted
pt: promovido

en: disable
pt: desativar

en: attribute
pt: atributo
