Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: enable
sq: aktivo

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Administration
sq: Administrimi

en: Roles
sq: Rolet

en: blocked
sq: bllokuar

en: Users
sq: Përdorues

en: block
sq: blloku

en: published
sq: publikuar

en: not published
sq: pa publikuar

en: not sticky
sq: jo fiks në krye

en: sticky
sq: fiksuar në krye

en: not promoted
sq: jo në faqe të parë

en: promoted
sq: në faqe të parë

en: disable
sq: çaktivo
