Fasttoggle (8.x-3.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Administration
el: Διαχείριση

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Promoted
el: Προβεβλημένο

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Sticky at top of lists
el: Καρφιτσωμένο στην κορυφή στις λίστες

en: Promote
el: Προώθησε

en: Not published
el: Μη δημοσιευμένο

en: Sticky
el: Καρφιτσωμένο

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Unpublish
el: Άρση δημοσίευσης

en: Not promoted
el: Μη προβιβασμένο

en: Not sticky
el: Μη καρφιτσωμένο

en: Make sticky
el: Μετατροπή σε μόνιμο
