Facebook Filter (2.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Other
vi: Khác

en: About
vi: Giới thiệu

en: Filters content in preparation for display.
vi: Bộ lọc nội dung để chuẩn bị cho màn hình hiển thị.
