Facebook Filter (2.0.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Other
id: Lainnya

en: About
id: Tentang

en: Filters content in preparation for display.
id: Saringan konten dalam mempersiapkan tampilan.
