Facebook Filter (2.0.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Other
ar: آخر

en: About
ar: حول

en: Filters content in preparation for display.
ar: يرشح المحتوى لتحضيره للعرض.
