Facebook Filter (2.0.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Other
gl: Outro

en: About
gl: Información

en: Filters content in preparation for display.
gl: Filtros de contido en preparación para a sua visualización.
