Facebook Filter (2.0.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Other
he: אחר

en: About
he: אודות

en: Filters content in preparation for display.
he: מסנן תכנים כהכנה להצגתם באתר.
