Facebook Filter (2.0.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Other
tr: Diğer

en: About
tr: Hakkında

en: Filters content in preparation for display.
tr: Gösterim için hazırlanan içeriği süzer.
