Facebook Filter (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Other
be: Іншыя

en: About
be: Аб

en: Filters content in preparation for display.
be: Фільтруе змесціва ў працэсе падрыхтоўкі да адлюстравання.
