Facebook Filter (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Other
pl: Inne

en: About
pl: O stronie

en: Filters content in preparation for display.
pl: Dokonuje przekształceń (filtracji) tekstu przed wyświetleniem.
