Facebook Filter (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Other
sv: Övriga

en: About
sv: Om

en: Filters content in preparation for display.
sv: Filtrerar innehåll inför visning.
