Facebook Filter (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Other
bo: གཞན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Filters content in preparation for display.
bo: ནང་དོན་ལ་ཚགས་བརྒྱབ་ནས་ཕྱིར་སྟོན་པར་གྲ་སྒྲིག་བྱེད་པ།
