Facebook Filter (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Other
fi: Muu

en: About
fi: Tietoja

en: Filters content in preparation for display.
fi: Suodattaa sisällön esikatselutilassa.
