Facebook Filter (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Other
fa: ساير

en: About
fa: درباره

en: Filters content in preparation for display.
fa: محتوا را موقع آماده سازی برای نمایش صافی می‌کند
