Facebook Filter (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Other
uk: Інше

en: About
uk: Про модуль

en: Filters content in preparation for display.
uk: Фільтрує вміст при підготовці до відображення.
