Facebook Instant Articles (8.x-2.0) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Next
hu: Következő

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: None
hu: Nincs

en: Setup
hu: Beállítás

en: URL
hu: Webcím

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Source URL
hu: Forrás webcím

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Ad type
hu: Hirdetéstípus

en: Source type
hu: Forrás típusa

en: Controls
hu: Vezérlők

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Style
hu: Stílus

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Unordered
hu: Rendezetlen

en: Ordered
hu: Rendezett

en: Ordered list
hu: Sorszámozott lista

en: About
hu: Leírás

en: Analytics
hu: Elemzés

en: No link
hu: Nincs hivatkozás

en: Ads
hu: Hirdetések

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: Page ID
hu: Oldalazonosító

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: Link to the referenced entity
hu: Link a hivatkozott entitásra
