Facebook Instant Articles (8.x-2.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style
