Facebook Instant Articles (8.x-2.0) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Next
ps: بل

en: Comments
ps: څرګندونې

en: None
ps: هېڅ يو

en: URL
ps: پته (URL)

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Caption
ps: نوم

en: Style
ps: ډول

en: About
ps: په اړه
