Facebook Instant Articles (8.x-2.1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Next
bs: Sljedeći

en: Comments
bs: Komentari

en: None
bs: Nijedan

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Style
bs: Stil

en: Ordered list
bs: Uređena lista

en: No link
bs: bez linka
