Facebook Instant Articles (8.x-2.1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Next
lt: Kitas

en: Comments
lt: Komentarai

en: None
lt: Joks

en: Setup
lt: Konfigūravimas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Caption
lt: Antraštė

en: Style
lt: Stilius

en: About
lt: Apie

en: Ads
lt: Reklamos

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Link to the referenced entity
lt: Nuorodą į nurodomą esybę
