Facebook Instant Articles (8.x-2.1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Next
mn: Дараах

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: None
mn: Байхгүй

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
