Facebook Instant Articles (8.x-2.1) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Next
nl: Volgende

en: Comments
nl: Reacties

en: None
nl: Geen

en: Setup
nl: Instellen

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Source URL
nl: Bron-URL

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Source type
nl: Brontype

en: Controls
nl: Besturingselementen

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Style
nl: Stijl

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Unordered
nl: Ongeordend

en: Ordered list
nl: Geordende lijst

en: About
nl: Over

en: Margin
nl: Marge

en: Presentation
nl: Presentatie

en: No link
nl: Geen link

en: Ads
nl: Advertenties

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Show controls
nl: Bedieningselementen tonen

en: API settings
nl: API-instellingen

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: App ID
nl: App-ID

en: Link to the referenced entity
nl: Link naar de gerefereerde entiteit

en: Ad Type
nl: Advertentietype

en: Width: @width
nl: Breedte: @width

en: Height: @height
nl: Hoogte: @height
