Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Body
af: Teks

en: Next
af: Volgende

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Error
af: Fout

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
