Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Body
am: አካል

en: Next
am: ቀጣይ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Error
am: ስህተት

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Sort by
am: ደርድር

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
