Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to bo translation catalogue (34 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Next
bo: འོག་མ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Unordered
bo: གོ་རིམ་མེད་པ

en: Ordered
bo: གོ་རིམ་བསྒྲིག་ཟིན་པ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Ordered list
bo: གོ་རིམ་ཅན་གྱི་མིང་ཐོ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: No link
bo: སྦྲེལ་ཐག་མེད

en: Fullscreen
bo: ངོས་ཡོངས་གང་བ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
