Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to cs translation catalogue (36 entries)

en: Body
cs: Text

en: Next
cs: Další

en: None
cs: Žádné

en: Setup
cs: Konfigurace

en: Error
cs: Chyba

en: Off
cs: Vypnuto

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Source URL
cs: URL zdroje

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Source type
cs: Typ zdroje

en: Controls
cs: Ovládání

en: Caption
cs: Popisek

en: Style
cs: Styl

en: Apply
cs: Použít

en: Debug
cs: Ladění

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Offset
cs: Posun

en: Ordered list
cs: Číslovaný seznam

en: About
cs: Popis

en: No link
cs: Žádný odkaz

en: Ads
cs: Inzerce

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Rendered as @mode
cs: Zobrazeno jako @mode
