Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Next
cy: Nesaf

en: Reset
cy: Ailosod

en: None
cy: Dim

en: Error
cy: Gwall

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Source URL
cy: Ffynhonnell yr URL

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Source type
cy: Math o ffynhonnell

en: Style
cy: Arddull

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Ordered list
cy: Rhestr mewn trefn

en: No link
cy: Dim dolen

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>

en: Image style
cy: Arddull delwedd
