Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Next
eo: Sekva

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Error
eo: Eraro

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Image style
eo: Bilda stilo

en: View mode
eo: Vidoreĝimo

en: Asc
eo: kreske
