Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: None
ml: ഇല്ല

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Original image
ml: യഥാർത്ഥ ചിത്രം

en: Info
ml: വിവരം
