Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Error
my: အမှား

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Info
my: အချက်အလက်

en: About
my: အကြောင်း

en: Fullscreen
my: ဖန်သားပြည့်

en: - All -
my: - အားလုံး -
