Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Next
ne: अर्को

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: URL
ne: यूआरएल

en: Error
ne: त्रुटि

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Info
ne: जानकारी

en: About
ne: बारेमा

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
