Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Next
be: Наступны

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: URL
be: Спасылка

en: Error
be: Памылка

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Source URL
be: Зыходны URL

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Caption
be: Загаловак

en: Info
be: Інфармацыя

en: Apply
be: Ужыць

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: About
be: Аб

en: No link
be: Няма спасылкі

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style

en: View mode
be: Лад выгляду
