Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Next
bg: Още

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Error
bg: Грешка

en: Off
bg: Изключи

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Source type
bg: Тип на източника

en: Apply
bg: Търси
