Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།
