Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to el translation catalogue (31 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Error
el: Σφάλμα

en: Off
el: Κλειστό

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Style
el: Στυλ

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: No link
el: Χωρίς σύνδεσμο

en: Fullscreen
el: Πλήρης οθόνη

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Asc
el: Αύξ

en: Link to the referenced entity
el: Σύνδεση με την αναφερόμενη οντότητα

en: Rendered as @mode
el: Απεικονίζεται ως @mode
