Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Next
jv: Sakterusé

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Error
jv: Salah

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style

en: Asc
jv: Urut Maju
