Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Next
kk: Келесі

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Error
kk: Қате

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме
