Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Body
km: តួ

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Error
km: កំហុស

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: About
km: អំពី

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style
