Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Setup
kn: ಸೆಟ್ಅಪ್

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Controls
kn: ನಿಯಂತ್ರಣಗಳು

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Ordered list
kn: ಅನುಕ್ರಮಿತ ಪಟ್ಟಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Column width
kn: ಕಾಲಂ ಅಗಲ

en: Presentation
kn: ಪ್ರಸ್ತುತಿ

en: Fullscreen
kn: ಪೂರ್ಣಪರದೆ

en: Show controls
kn: ನಿಯಂತ್ರಕಗಳನ್ನು ತೋರಿಸು
