Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Next
lv: Tālāk

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Setup
lv: Iestatīšana

en: Error
lv: Kļūda

en: Off
lv: Izslēgts

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Source URL
lv: Avota URL

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Caption
lv: Paraksts

en: Style
lv: Stils

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: About
lv: Par

en: No link
lv: Nav saites

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Base settings
lv: Pamata uzstādījumi

en: Publishing settings
lv: Publicēšanas uzstādījumi
