Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Next
mr: पुढील

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: None
mr: काहीच नाही

en: Error
mr: तृटी

en: Off
mr: बंद

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
